GS7ALF012871JBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 2.87 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 2.87 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube