GS4BLF038202FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 82 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tu ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 82 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube