GS4BLF031821GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.82 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.82 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube