GS4BLF031601FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.6 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - T ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.6 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube