GS4BLF028252CAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 82.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 82.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube