GS4BLF026810JCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 681 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 681 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube