- GS4BLF026800CT
GS4BLF026800CT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 680 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC - Tube
Description