GS4BLF023741CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.74 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.74 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube