GS4BLF022100CCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 210 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 210 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube