GS4BLF021071FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.07 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.07 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube