GS4BLF013011BAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.01 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.01 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube