GS4BLF011801DBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.8 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.8 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube