GS4BLF011003JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 100 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 100 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube