GS4ALF038201GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 8.2 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 8.2 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube