GS4ALF032100DAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 210 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 210 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube