GS4ALF023571FT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 3.57 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +