GS4ALF021203BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 120 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 120 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube