GS4ALF013091BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 3.09 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 3.09 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube