GS4ALF011801JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 1.8 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 1.8 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube