- GQCBLF034700DT
GQCBLF034700DT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 470 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - QSOP-24 - Tube
Description