GQCBLF034020GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-24 - Tube