GQCBLF026492GCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 64.9 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 64.9 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube