GQCBLF026201DDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 6.2 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 6.2 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-24 - Tube