GQCBLF025100JGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 510 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 510 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-24 - Tube