GQCBLF023091GDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 3.09 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 3.09 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-24 - Tube