GQCBLF022400GDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 240 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QS ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 240 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-24 - Tube