GQCBLF022052DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 20.5 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 20.5 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube