GQCBLF018062JCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 80.6 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 80.6 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube