GQCBLF011650GGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 165 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSO ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 165 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-24 - Tube