- GQCALF034641JAT
GQCALF034641JAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.64 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05 ...
Description
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.64 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube