GQCALF033921DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 3.92 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 3.92 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube