GQCALF031781DAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.78 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.78 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube