GQ8BLF036201CT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 6.2 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - QSOP-16 - Tube
Description +