GQ8BLF031652FFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 16.5 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QS ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 16.5 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-16 - Tube