GQ8BLF031002FDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 10 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QS ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 10 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-16 - Tube