GQ8BLF016340CAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 634 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 634 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-16 - Tube