GQ8ALF027872JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 78.7 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 78.7 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-16 - Tube