GQ8ALF026190CAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 619 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 619 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-16 - Tube