GQ8ALF025362DAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 53.6 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 53.6 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-16 - Tube