GQ8ALF012872DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 28.7 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 28.7 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-16 - Tube