GQ0BLF037322CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 73.2 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 73.2 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube