GQ0BLF034990JBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 499 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 499 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube