GQ0BLF033652FBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 36.5 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 36.5 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube