GQ0BLF033010GBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 301 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 301 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube