GQ0BLF032201JBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.2 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.2 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube