GQ0BLF023902GDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 39 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QS ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 39 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube