GQ0BLF022261BBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.26 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.26 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube