GQ0BLF013241BAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 3.24 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 3.24 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube