GQ0BLF012320JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 232 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSO ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 232 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube