GQ0BLF012202JT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 22 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - QSOP-20 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +